Ako získať eurá za zdieľanie inzerátu
#Tipy#Nehnuteľnosti

Ako získať eurá za zdieľanie inzerátu

13.06.2020 | Autor: Jozef M.

Nepomýlili sme sa, za zdieľanie inzerátu máte u nás EURÁ zadarmo.

Funguje to úplne jednoducho, stačí sa zaregistrovať, pridať inzerát a zdieľať Váš inzerát na sociálnych sieťach s priateľmi, v skupinách na facebooku, alebo napríklad emailom.

Následne za podmienky, že Vám na inzerát klikne aspoň 10 ľudí, získate 1€ kredit za každý takýto inzerát.

Pridaním prvej nehnuteľnosti na portál bydo.sk získate ako súkromný inzerent 2€ kredit a pozvaním známeho na realitný portál bydo, ktorý pridá nehnuteľnosť, získate 2€ kredit obaja.

Ako na to?

1. Prihlásenie/Registrácia

Prihlásenie na portál je potrebné pre to, aby sa Vám do inzerátu pridal kód, na základe, ktorého vieme zmerať koľko ľudí kliklo na Vás zdieľaný inzerát.

Prihlásiť a registrovať sa viete na bydo.sk jednoducho cez facebook účet, google účet, alebo pomocou emailu.

2. Pridanie inzerátu

Po prihlásení do Vášho konta na bydo.sk je potrebné pridať inzerát vyklikaním základných údajov a nahraním fotografií, prípadne youtube videa, alebo matterport 3D obhliadky.

V prípade, ak už máte pridané nehnuteľnosti alebo využívate automatizovaný import pre RK, tak viete zdieľať tieto inzeráty.

3. Zdieľanie inzerátu

Pre zdieľanie inzerátu je potrebné si zobraziť inzerát na bydo.sk, alebo v administrácii portálu bydo.sk a kliknuť na ikonu zdieľania.

Aby sa Vám kredit pripočítal, musíte byť prihlásený na portáli bydo.sk a Vás link inzerátu musí obsahovať affiliate link v tomto formáte:

https://www.bydo.sk/adresa-vasej-neunutelnosti?referrer_provider=email&referrer_code=c_a_02B

Affiliate link:

?referrer_provider=email&referrer_code=c_a_02B

Po úspešnom zdieľaní už len počkáte, aby Vám na link kliklo 10 ľudí, a v priebehu 5 hodín sa Vám na Vaše konto pripíše 1€ kredit.

Blog