Rodinný dom na predaj 192m2, Veľké Ripňany
229 900 €
Cena za: celkom
Cena za m2 : 1197 €/m2
ID inzerátu:
179448
Úžitková plocha:
192 m2
Zastavaná plocha:
192
m2
Plocha pozemku:
708
m2
Rok výstavby:
1980
Popis nehnuteľnosti:
Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 192 m², situovaný na slnečnom pozemku s výmerou 708 m². Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti obce Veľké Ripňany, ktorá ponúka ideálnu kombináciu vidieckeho súkromia a výbornej dostupnosti do okolitých miest (Topoľčany, Piešťany, Hlohovec, Nitra).
Dispozícia a interiér
Dom poskytuje veľkorysý životný priestor vhodný pre viacčlennú rodinu alebo dvojgeneračné bývanie:
• Vstupná a denná zóna: Presklená veranda vedúca do priestrannej haly, samostatná kuchyňa s praktickou špajzou, jedáleň a obývacia izba. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa spojená s WC.
• Nočná zóna na poschodí: Päť samostatných izieb, ktoré môžu slúžiť ako spálne, detské izby či pracovňa. K dispozícii je druhá kúpeľňa, samostatné WC a šatník.
• Príslušenstvo a balkóny: Súčasťou domu sú dva balkóny, každý orientovaný na inú svetovú stranu, technická miestnosť a integrovaná garáž s elektrickou rolovacou bránou.
Technický štandard a rekonštrukcia
Dom bol postavený v 80. rokoch z pálenej tehly a porobetónových kvádrov. Pred 17 rokmi prešiel komplexnou rekonštrukciou, vďaka čomu je vo veľmi dobrom a zachovalom stave:
• Konštrukcia a izolácia: Nový strešný plášť, plastové okná a kvalitná silikónová omietka.
• Interiér: Masívne drevené zárubne a schodisko dodávajú domu pocit trvácnosti a útulnosti.