Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_0
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_1
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_2
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_3
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_4
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_5
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_6
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_7
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_8
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_9
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_10
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_11
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_12
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_13
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_14
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_15
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_16
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_17
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_18
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_19
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_20
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_21
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_22
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_23
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_24
Byt na sídlisku Linčianska/Trnava, 181331_25

Ihneď voľný

Byt na sídlisku Linčianska/Trnava

180 000 €
Cena za: celkom

Cena za m2 : 2647 €/m2

Základne informácie:

Kategória:
3 izbový byt

Typ operácie:
Predaj

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

ID inzerátu:
181331

Úžitková plocha:
68 m2

Zastavaná plocha:
68 m2

Popis nehnuteľnosti:

Predám pekný byt na sídlisku Linčianska.Byt má rozlohu 68 m2 vrátane balkóna. K bytu prináleží pivnica cc3 m2. Byt sa nachádza na 5. poschodí na adrese Generála Goliana,(barák na fotografii). Nehnuteľnosť predávam komplet s celým vybavením vrátane všetkých spotrebičov,ako sú chladnička,pračka,televízor,mikrovlnka,kávovar,atď.Byt je čiastočne upravený a nejaké malé úpravy budú asi nutné , je zo železobetónových panelov ,zateplený.Poprípade viac informácií poskytnem cez mail.Chcem poprosiť ,aby sa mi ozvali ľudia,ktorý majú skutočný záujem ,preto vás žiadam ,aby ste ma kontaktovali ,len cez mail,ďakujem

Zobraziť popis

Poloha nehnuteľnosti:

Mapa:

Sigi

0903 555 ... Zobraziť