3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_0
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_1
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_2
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_3
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_4
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_5
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_6
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_7
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_8
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_9
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_10
3 izbový byt na predaj 91m2, Detva, 179788_11

3 izbový byt na predaj 91m2, Detva

119 000 €
Cena za: celkom

Cena za m2 : 1308 €/m2

Základne informácie:

Kategória:
3 izbový byt

Typ operácie:
Predaj

ID inzerátu:
179788

Úžitková plocha:
91 m2

Popis nehnuteľnosti:

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi a garážou v neďalekej obci Slatinské Lazy, okres Detva. Byt s celkovou plochou 91 m2 ( vrátane 2 balkónov a pivnice ) sa nachádza na 1. poschodí z 3 poschodového bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, 2 obytných miestností, kúpeľne a samostatného WC. Má keramickú dlažbu v chodbe, kuchyni, kúpeľni a WC, plávajúce podlahy v obývačke a obytných miestnostiach, plastové okná, panelové radiátory. K bytu prislúcha murovaná priestranná pivnica. Bytový dom je zateplený a po rekonštrukcií vchodových priestorov. Výhodou je tichá a pokojná lokalita. V cene bytu je zahrnutá aj garáž o výmere 19 m2 nachádzajúca sa na prízemí bytového domu a spoluvlastnícky podiel na pozemkoch o výmere 40 + 91 m2 nachádzajúcich sa pod a okolo bytového domu.Viac informácií na tel. čísle 0915 142 544

Zobraziť popis

Poloha nehnuteľnosti:

Mapa:

Logo realitnej kancelarie Jozef Kret

Jozef Kret

0915 142 ... Zobraziť